Пропав з радарів

Kebaben_99p

Участник
Старожил
1. Ваш ник: kebaben_99p
2. Ник нарушителя: Sam_buk
3. Название или номер сервера: Hi-tech
4. Описание ситуации: я здавав для нього прискорювачі матерії за ульт солн панелі,коли я вирішив забрати плату за оренду, виявилось,що він не заходив на сервер кілька днів,а також не відписує в діскорді
5. Дата и время происшествия: не відповідає з 31.07.2023
6. Доказательства (скриншоты, свидетели): останній раз платив оренду 27 травня і в логах можна знайти розмову в приватних повідомленнях про угоду оренди
 

Artmoneyse

Администратор
Команда форума
Администратор
1. Ваш ник: kebaben_99p
2. Ник нарушителя: Sam_buk
3. Название или номер сервера: Hi-tech
4. Описание ситуации: я здавав для нього прискорювачі матерії за ульт солн панелі,коли я вирішив забрати плату за оренду, виявилось,що він не заходив на сервер кілька днів,а також не відписує в діскорді
5. Дата и время происшествия: не відповідає з 31.07.2023
6. Доказательства (скриншоты, свидетели): останній раз платив оренду 27 травня і в логах можна знайти розмову в приватних повідомленнях про угоду оренди
Так відкрий його профіль, там де онлайн за весь рік. Відразу буде зрозуміло що він не вперше зникає на тривалий час.
Please, Вход or Регистрация to view URLs content!
 

Kebaben_99p

Участник
Старожил
Так відкрий його профіль, там де онлайн за весь рік. Відразу буде зрозуміло що він не вперше зникає на тривалий час.
Please, Вход or Регистрация to view URLs content!
Я пропоную віддати прискорювачі мені,а на рахунок ульт солн панелей я сам з ним розберусь,бо він за цей час досі не відповів
 
Сверху