Даєш ще один сервак або GregTech4!

Allpline

Новый участник
Hi-Tech™ — класний сервер з адекватними технічними модами без занадто магічних та потойбічних викрутасів. АЛЕ. Як на мене йому недостатньо хардкору в крафті та різноманітті матеріалів. Тому є питання (можливо, голосування), чи можна або додати до існуючого, або відкрити новий сервер з таким же набором модів але з
Please, Вход or Регистрация to view URLs content!
клікабельно (саме четверта версія, як на мене, є самою цікавою, та більш лояльною до гравця, має низький поріг входу новачків)?
 

Artmoneyse

Администратор
Команда форума
Администратор
Hi-Tech™ — класний сервер з адекватними технічними модами без занадто магічних та потойбічних викрутасів. АЛЕ. Як на мене йому недостатньо хардкору в крафті та різноманітті матеріалів. Тому є питання (можливо, голосування), чи можна або додати до існуючого, або відкрити новий сервер з таким же набором модів але з
Please, Вход or Регистрация to view URLs content!
клікабельно (саме четверта версія, як на мене, є самою цікавою, та більш лояльною до гравця, має низький поріг входу новачків)?
Посилання:
Please, Вход or Регистрация to view URLs content!

Якщо додати мод на існуючий сервер, то складно стане тільки новачкам. В кого ресурсів дуже багато, то для них нічого не зміниться.
На новий сервер з гречкою "ресурсів" зараз нема. В планах висять взагалі інші сервера,
тому що кожен гравець просить свій сервер.
 
Сверху