Промислові пасіки

zip82

Участник
Всім доброго дня, в попередній темі про сонячні панелі, я зачіпив тему на рахунок промислових пасік і багато видів різних бджіл ( хто займається бджолами той зрозуміє), я би хотів почути відповідь від нашого гол адміна на рахунок адона GenDustry до Forestry, ну і ще все таки на рахунок сонячних панелей, дуже дякую.
 

Artmoneyse

Администратор
Команда форума
Администратор
Всім доброго дня, в попередній темі про сонячні панелі, я зачіпив тему на рахунок промислових пасік і багато видів різних бджіл ( хто займається бджолами той зрозуміє), я би хотів почути відповідь від нашого гол адміна на рахунок адона GenDustry до Forestry, ну і ще все таки на рахунок сонячних панелей, дуже дякую.
Для сонячних панелей є "контролер сонячних панлей". Він дозволяє використовувати 200 000 панелей по навантаженню на сервер як одну панель.
Перше що мені видав гугл по моду GenDustry це "як вивести будь яку бджолу за 5 хвилин". Тобто це мод який просто спрощує сильно гру.
Також він написаний на Scala замість Java що ускладнює виправлення проблем з ним, які можуть виникнути з часом.
 

zip82

Участник
Зроблю поправку, за 5 хвилин бджолу вивести неможливо, щоб зробити хорошу бджолу треба витягнути 13 хромосомів з генів (і це дуже не легкий процес), це займає дуже багато часу, з 1 бджолою можна бавитись пару днів або навіть тиждень. Насправді це дуже цікавий ігровий процес
 
Сверху